Kontakt

Siedziba firmy PINI Ogród znajduje się w Krakowie, jednak granice administracyjne miasta nie ograniczają zasięgu naszych usług. Najczęściej wykonujemy ogrody w promieniu ok. 20km od Krakowa (m.in. okolice Zielonek, Zabierzowa, Michałowic, Wieliczki, Skawiny).
Podczas pierwszego spotkania wykonujemy wizję lokalną na terenie planowanego ogrodu.

 

Kontakt:
Tel. 531 929 186
kontakt@piniogrod.pl
Adres korespondencyjny:
Pini OGRÓD
ul. Kwartowa 3/6
31-419 Kraków

 

 

PRACA W PINI OGRÓD

Zakładanie ogrodów to specyficzna praca, uzależniona od warunków pogodowych. To właśnie pogoda decyduje o rozpoczęciu i zakończeniu okresu efektywnej pracy oraz niejednokrotnie utrudnia jej wykonywanie. Zakładanie ogrodów związane jest z wysiłkiem fizycznym, pomocny jest także spryt, zdolność do wyszukiwania niecodziennych rozwiązań oraz dokładność.

Mile widziane jest posiadanie doświadczenia w pracy ogrodniczej, projektowaniu, pielęgnacji i zakładaniu ogrodów, w brukarstwie lub budownictwie, a także posiadanie prawa jazdy. Jeśli jednak nie masz doświadczenia, ale szybko i chętnie się uczysz bądź pewien, że docenimy Twój zapał!

Zakładania ogrodów to nie tylko sadzenie roślin, dlatego chętnie nawiążemy współpracę z fachowcami z dziedziny brukarstwa, stolarki, elektryki, hydrauliki.