Artykuły i porady

Polecamy » Artykuły i porady

PINI OGRÓD – ogrody twoich marzeń

 
 
 
 
Podczas projektowania ogrodu korzystamy z kilkuletniego doświadczenia jako wykonawcy projektu. Bierzemy pod uwagę zarówno estetykę nowego założenia, jak również koszt i dostępność materiałów, niezbędnych do jego wykonania. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz aranżacji ogrodów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przeszło 8-letnie doświadczenie oraz ciągły rozwój to gwarancja, że usługi PINI OGRÓD to najlepszy wybór, gdy mieszkają Państwo w Krakowie lub okolicach, gdzie firma działa.
 
Oferta PINI OGRÓD to kompleksowe prace, które w efekcie dają piękne ogrody i tereny zielone Klientom według ich indywidualnych wymagań. Projektując ogród, tworzymy także wizualizację, aby pokazać, jak przestrzeń będzie się prezentowała po wykonaniu prac. Przygotowujemy projekty koncepcyjne oraz wykonawcze przestrzeni zielonych, a także projekty on-line idealne dla tych, którzy chcą zaoszczędzić swój czas i uzyskać projekt bez konieczności spotykania się z projektantem. Każda praca obejmuje zakładanie ogrodów przez doświadczone w tym osoby. Oferta to między innymi wyrównywanie podłoża, przygotowywanie trawników z rolki, siewu, także na siatce przeciw kretom, wybór i instalacja oświetlenia ogrodowego, sadzenie roślin ozdobnych oraz użytkowych, w tym kwiatów, krzewów, drzew. Dodatkowo prace obejmują, także przygotowywanie ścieżek, ściółkowanie, montaż pergol, bramek i innych elementów małej architektury.
 
PINI OGRÓD specjalizuje się w montażu automatycznych systemów nawadniania, dzięki którym można inteligentnie i oszczędnie utrzymać ogród w najlepszym stanie. Wszyscy Klienci otrzymują od nas pomocne porady związane z pielęgnacją ogrodu, aby cały czas mógł on prezentować się pięknie. Świadczone są dodatkowo usługi całorocznej pielęgnacji ogrodów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełna ofertą naszej firmy oraz do wybrania naszych usług – gwarantujemy, że będą Państwo w pełni zadowoleni!